POGOTOWIE RATUNKOWE

MEDICAL-TRANS

ANTONIAK SPÓŁKA JAWNA

 

kom. 601 449 742

biuro: 608 033 363

mail: biuro@medicaltrans.pl

Firma Medical-Trans oferuje usługi polegające m.in. na zabezpieczeniu medycznym imprez masowych jak również imprez i zgromadzeń nie będących imprezą masową zgodnie z Ustawą z dnia 20 marca 2009r. o bezpieczeństwie imprez masowych.

Kompleksowo zajmujemy się organizacją zabezpieczenia medycznego zarówno od strony logistycznej jak i technicznej. Liczbę ratowników i rodzaj zabezpieczenia każdorazowo dostosowujemy do potrzeb i wymagań naszych Klientów, biorąc pod uwagę wielkość wydarzenia i stopień ryzyka. Zapewniamy obecność karetki wraz z zespołem w czasie trwania imprezy jak również możliwość ewentualnego przetransportowania osób poszkodowanych do szpitala.

Z uwagi na zakres odpowiedzialności ciążący na organizatorze, w szczególności za szkody osobowe (zdrowotne) rekomendujemy organizację obstaw medycznych także w przypadku mniejszych imprez, w odniesieniu, do których zabezpieczenie medyczne nie jest obowiązkiem ustawowym. Na zasadach komercyjnych zabezpieczamy m.in. konferencje, targi, plany filmowe, koncerty, eventy/pikniki firmowe, festyny, etc.

W zależności od rodzaju oraz wielkości wydarzenia proponujemy jedną lub wszystkie wymienione poniżej formy zabezpieczenia:

  • organizację punktu medycznego (zabezpieczenie stacjonarne)
  • gotowość karetek z pełną obsadą medyczną
  • piesze patrole ratownicze

W przypadku zabezpieczenia imprez masowych rodzaj i wielkość zabezpieczenia medycznego są ściśle określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012 r. w sprawie minimalnych wymagań dotyczących zabezpieczenia pod względem medycznym imprezy masowej.

 

Oferujemy również możliwość dodatkowego uatrakcyjnienia organizowanych imprez poprzez organizację:

  • pokazów pierwszej pomocy przedmedycznej (dla dzieci oraz dorosłych)
  • pokazów pierwszej pomocy w zakresie ratownictwa drogowego
  • możliwość prezentacji ambulansu (po wcześniejszym ustaleniu)

 

 

 Powrót do strony głównej